Gidore 3/8″, 215- 315 mm – NEO TOOLS

23.00 
Ka sasi

Gidore: 3/8″
Gjatësia: 215 – 315mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-506
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Gidore: 3/8″
Gjatësia: 215 – 315mm

Brendi

Neo Tools