Gidore 3/8″ – NEO TOOLS

22.00 
Ka sasi

Gidore NEO i berë nga çeliku i vanadiumit të kromit, mjet i prodhuar në përputhje me DIN 3122 . Dorezë dy materiale ergonomike për rehati më të mirë në punë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-507
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gidore NEO nga çeliku i vanadiumit të kromit, mjet i prodhuar në përputhje me DIN 3122. Mekanizmi prej  72 dhëmbësh lejon një funksionim të saktë dhe është bërë prej çeliku molibden kromi jashtëzakonisht të qëndrueshëm që përmirëson jetëgjatësinë e mjetit. Dorezë dy materiale ergonomike për rehati më të mirë në punë. Marka NEO përmbush pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools