Gidore çeliku NEO

17.00 
Ka sasi

3/8 “NEO me një gjatësi prej 195 mm, me një trup prej çeliku të vanadiumit të kromit, i bërë në përputhje me DIN 3122.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-505
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

3/8 “NEO me një gjatësi prej 195 mm, me një trup prej çeliku të vanadiumit të kromit, i bërë në përputhje me DIN 3122. mekanizmi i shtrëngimit 48-dhëmbësh është bërë prej çeliku krom-molibden jashtëzakonisht të qëndrueshëm, duke zgjatur jetën e mjetit . Ergonomike, dorezë me dy materiale e cila përmirëson komoditetin e punës. Cilësia e mjetit është konfirmuar nga certifikata e TÜV dhe një garanci e prodhuesit 25 vjeçar. Rrota: 3/8, 195 mm, Trupi çeliku: CrV, Mekanizmi i shtrëngimit: CrMo, 48 dhëmbë.

Brendi

Neo Tools