Gidore e profesionale INOX 1/2 “

18.60 
Ka sasi

Gidore 1/2″ NEO me një gjatësi 255 mm, me një trup të bërë prej çeliku vanadium të kromit, i bërë në përputhje me DIN 3122.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-516
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gidore 1/2″ NEO me një gjatësi 255 mm, me një trup të bërë prej çeliku vanadium të kromit, i bërë në përputhje me DIN 3122. Mekanizmi i kutisë prej 48 dhëmbësh është i bërë nga krom-molibden jashtëzakonisht i qëndrueshëm çeliku, zgjatja e jetës së mjetit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools