Gidore NEO

17.50 
Ka sasi

Doreza teleskopike e NEO-së e trajtuar me trupin e bërë nga çeliku i kromit vanadium, mjet i prodhuar në përputhje me DIN 3122.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-502
Kategoritë: , ,
Etiketimet: , ,

Përshkrimi

Doreza teleskopike e NEO-së e trajtuar me trupin e bërë nga çeliku i kromit vanadium, mjet i prodhuar në përputhje me DIN 3122. 72 mekanizmi i shtrëngimit të dhëmbëve lejon operacion të saktë dhe është bërë nga çeliku molibden i kromit jashtëzakonisht të qëndrueshëm që përmirëson jetëgjatësinë e mjeteve. Dy materialet ergonomike trajtohen për një komfort më të mirë të punës.

Brendi

Neo Tools