Gidore Topex, 1/2 dhe 3/8

12.60 
Ka sasi

Gidore TOPEX, gjatësia 135 mm, përmban dy sheshe (pjesë, forma) me madhësi 1/2″ dhe 3/8″.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 38D543
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gidore TOPEX, gjatësia 135 mm, përmban dy sheshe (pjesë, forma) me madhësi 1/2″ dhe 3/8″. Është bërë prej çeliku me cilësi të lartë kromi vanadium që garanton jetëgjatësi të gjatë të produktit. 72 forma (levizje), mekanizmi i shtrëngimit të dhëmbëve lejon operacion të saktë. Doreza plastike ergonomike është e veshur me material anti-slip dhe mundëson siguri dhe rehati gjatë punës. Procesi i prodhimit në përputhje me DIN 3122 garanton besueshmërinë e produktit. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex