Gyp ajri i kompresorit 15m – BORMANN

12.00 
S'ka sasi

Gjatësia e tubit m : 15
Trashësia mm : 6/8

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BAH1015

Përshkrimi

Gjatësia e tubit m : 15
Trashësia mm : 6/8
Përfshin : Lidhje të shpejtë

Brendi

Bormann