Gyp kompresori, 10m – NEO TOOLS

17.00 
S'ka sasi

Presioni i punës: 8 bar
Gjatësia: 10 m

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 12-572

Përshkrimi

Presioni i punës: 8 bar
Gjatësia: 10 m
Diametri i brendshëm: 6 mm
Diametri i jashtëm: 8 mm

Brendi

Neo Tools