Gyp kopsht 20 m, 3/4″ Ekonomik – VERTO

15.00 
S'ka sasi

Diametri: 3/4
Presioni max: 20 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 20 m
Temperatura e punës: -5 / +30°C

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G803
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Diametri: 3/4
Presioni max: 20 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 20 m
Temperatura e punës: -5 / +30°C

Brendi

Verto