Gyp kopshti 1/2″ x 50 m Profesional – NEO TOOLS

49.99 
Ka sasi

Diametri: 1/2
Presioni max: 30 bar
Numri i shtresave: 6

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15-842
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Diametri: 1/2
Presioni max: 30 bar
Numri i shtresave: 6
Gjatësi: 50 m
Temperatura e punës: -25 / +60°C

Brendi

Neo Tools