Gyp kopshti 15m – NEO TOOLS

14.90 
Ka sasi

Gjatësia: 15m
Diametri: 1/2″
Rezistent ndaj kushteve të këqija të motit
Fleksibël

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15-880
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia: 15m
Diametri: 1/2″
I plotësuar me një valvul ndalimi
Redukton konsumin e ujit
Për përdorim në presion të ulët të ujit
Rezistent ndaj kushteve të këqija të motit
Fleksibël

Brendi

Neo Tools