Gyp kopshti 20 m, 1/2″ Ekonomik – VERTO

9.00 
S'ka sasi

Diametri: 1/2
Presioni max: 20 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 20 m

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G800
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Diametri: 1/2
Presioni max: 20 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 20 m

Brendi

Verto