Gyp kopshti 20 m, 1/2 Profesional – VERTO

9.90 
S'ka sasi

Diametri: 1/2
Presioni max: 25 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 20 m
Shtypja e presonit: 25 bar

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G820
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Diametri: 1/2
Presioni max: 25 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 20 m
Shtypja e presonit: 25 bar

Brendi

Verto