Gyp kopshti 20m 3/4 Profesional – VERTO

14.90 
S'ka sasi

Diametri: 3/4
Presioni max: 25 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 20 m

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G823
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Diametri: 3/4
Presioni max: 25 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 20 m

Brendi

Verto