Gyp kopshti 50 m ,1/2 Profesional – VERTO

22.00 
S'ka sasi

Diametri: 1/2
Presioni max: 25 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 50 m
Temperatura e punës: -10 / +45°C

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G822
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Diametri: 1/2
Presioni max: 25 bar
Numri i shtresave: 3
Gjatësi: 50 m
Temperatura e punës: -10 / +45°C

Brendi

Verto