Gyp kopshti më shtepizë 1/2″/ 20m+2 m – VERTO

99.00 
Ka sasi

Diametri: 1/2″
Presioni max: 10 bar
Gjatësi: 20+2 m
Temperatura e punës: -5 / +55°C
Pesha: 7Kg

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G891
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gypë me mbështjellës automatik 1/2 “, 20 m + 2 m, presion pune 10 bar, gypë PP, gypë PVC, diapazoni i temperaturës së punës: -5 deri + 55 ° C, pesha 7 kg, komplet përfshirë një mbështjellës automatik me spërkatës, lidhja e çezmës dhe lidhësit, sistemi automatik i mbështjelljes me mekanizëm frenimi, mundësia e bllokimit të zorrës në çdo gjatësi, një sistem udhëzuesish që lejon që ajo të mbështillet pa kthesa, një dorezë montimi me një lëvizje prej 180 gradë, doreza e materialit PP.

Brendi

Verto