Gyp organizator 200 x 2.5 cm – TOPEX

3.49 
Ka sasi

Gjatësia totale: 200 mm
Diametri: 2.5 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 79R274

Përshkrimi

Gjatësia totale: 200 mm
Diametri: 2.5 mm

Brendi

Topex