Gyp për dysheme 16 PE-RT L=240m – RBM

0.85 
Ka sasi

Temperatura max. +85 ° C
Presioni i punës 8 Bar

Qmimi për meter

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 14841632
Kategoritë: ,

Përshkrimi

5 shtresa
Pengesa e oksigjenit Evon
Temperatura max. +85 ° C
Presioni i punës 8 Bar

Brendi

RBM