Gyp për dysheme 16 PE-XC – RBM

0.85 
Ka sasi

Temperatura mesatare: 5 – 100 °C
Diametri i jashtëm i tubit: 16 mm
Trashësi murit: 2 mm

Çmimi për meter

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 14841602
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Temperatura mesatare: 5 – 100 °C
Min. rrezja e përkuljes: 80 mm
Diametri i jashtëm i tubit: 16 mm
Trashësi murit: 2 mm
Vrazhdësia e murit: 0,001 mml
Materiali: Polietileni (PE)

Brendi

RBM