Heblla 40cm – TOPEX

3.00 
Ka sasi

Gjatësia totale e produktit: 40 cm
Këndi i përkuljes: 100 °

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 04A141
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia totale e produktit: 40 cm
Këndi i përkuljes: 100 °

Brendi

Topex