Heftaric tipi G, L, E – TOPEX

15.70 
Ka sasi

Madhësia: 6 / 14mm
Tipi: G/11,L,E

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 41E910
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Madhësia: 6 / 14mm
Tipi: G/11,L,E

Brendi

Topex