Heftaric tipi G – TOPEX

7.90 
Ka sasi

Madhësia: 4 / 14mm
Tipi: G/11

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 41E908
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Madhësia: 4 / 14mm
Tipi: G/11

Brendi

Topex