Heftaric tipi J – NEO TOOLS

22.00 
S'ka sasi

Madhësia: 6 / 14mm
Tipi: J/53

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 16-022
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Madhësia: 6 / 14mm
Tipi: J/53

Brendi

Neo Tools