Heftaric tipi J – TOPEX

7.00 
Ka sasi

Madhësia: 4 / 8mm
Tipi: J/53

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 41E903
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Madhësia: 4 / 8mm
Tipi: J/53

Brendi

Verto