Hidroizloues 1 komponent D-protect 5 kg – WEBER

15.00 
Ka sasi

Kapacitetet: 5 kg
Nuk shtohet ujë
Zona e aplikimit: brenda dhe jashtë
Koha e tharjes: 3-6 h
Konsumi i produktit: shtresa 0.5mm, 1.20 kg / m2
Temperatura e lejuar: +5C / +30C

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: W2640
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Masë Hidroizoluese
Me 1 komponent .
– i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm;
– perdoret nën pllakat e qeramikes në kuzhina, banjo, tarraca dhe ballkone;
– izolimi i çarjeve në zona të lagështa dhe kushte lagështie;
– shtresë hidoizoluese fleksibël me aplikim të shpejtë;
Webertec D-protect është një masë në formë paste, me 1 komponent e krijuar për të hidroizoluar sipërfaqet e brendshme dhe të jashtme nën pllakat e qeramikës. Webertec D-protect mbron nga lagështia nënshtresa delikate dhe ështe idealja për hidroizolimin e mureve dhe dyshemeve në zona të lagështa si banjot, kabinat e dushit, kuzhina, tualete publike, si dhe tarraca, ballkone apo seksione sanitare. produkti aplikohet me mallë çeliku.
Kapacitetet: 5 kg
Nuk shtohet ujë
Zona e aplikimit: brenda dhe jashtë
Koha e tharjes: 3-6 h
Konsumi i produktit: shtresa 0.5mm, 1.20 kg / m2
Temperatura e lejuar: +5C / +30C

Brendi

Weber