Hillt 1000W – Bormann

85.00 
S'ka sasi

Fuqia: 1000 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 0-850 rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BPH3000

Përshkrimi

Fuqia: 1000 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 0-850 rpm
Impakti: 4J
Fuqia e vlerësuar: 0-4000 bpm
Kapaciteti trapan: 26 mm
Pesha: 4.5 kg

Brendi

Bormann