Hillt 1200W RH1200-plus – ISKRA

69.00 
S'ka sasi

Tensioni: 230V ~ 50Hz
Fuqia: 1200W (max)
Fuqia goditëse: 4J

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042568803

Përshkrimi

Tensioni: 230V ~ 50Hz
Fuqia: 1200W (max)
Fuqia goditëse: 4J
Shpejtësia pa u ngarkuar: 800 min-1
Numri i goditjeve: 4200 goditje/min.-1
Diametri maksimal i turjelës: Ø 26 mm
SDS plus sistem për turjela
Kapaciteti i shpimit në:
Çelik: 13mm
Beton: 28 mm
Dru: 40 mm
Gjatësia e kabllos së rrymës: 2m

Brendi

ISKRA