Hillt 1300W DH1300-Max – ISKRA

115.00 
S'ka sasi

Tensioni: 230V ~ 50Hz
Fuqia: 1300W (max)
Fuqia goditëse: 15J

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042568827

Përshkrimi

Tensioni: 230V ~ 50Hz
Fuqia: 1300W (max)
Fuqia goditëse: 15J
Numri i goditjeve: 3600 goditje/min.-1
SDS Max sistem për turjela

Brendi

ISKRA