Hillt 1700 W – GRAPHITE

340.00 
Ka sasi

Fuqia: 1700 W
Goditjët: 1500/min
Ndikimi i energjisë: 45 J

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G867

Përshkrimi

Fuqia: 1700 W
Goditjët: 1500/min
Ndikimi i energjisë: 45 J
Koka gjashtëkëndore: 30 mm
Gjatësia e kabllos: 4m
Pesha: 17 kg

Brendi

Graphite