Hillt 1700 W – Graphite

399.00 
Ka sasi

Fuqia: 1700 W
Lloji: SDS Max
Impakti: 27 J

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G878

Përshkrimi

Fuqia: 1700 W
Lloji: SDS Max
Impakti: 27 J
Numri i veçurive: 3
Tensioni: 230V~50Hz

Brendi

Graphite