Hillt 1700W – GRAPHITE

349.00 
Ka sasi

Fuqia: 1700 W,
Goditjët: 1500/min,
Ndikimi i energjisë: 45 J,
Koka gjashtëkëndore: 30 mm,
Gjatësia e kabllos: 4m
Pesha:14 kg

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G868

Përshkrimi

Fuqia: 1700 W,
Goditjët: 1500/min,
Ndikimi i energjisë: 45 J,
Koka gjashtëkëndore: 30 mm,
Gjatësia e kabllos: 4m
Pesha:14 kg
Mundësia e rregullimit të dorezës në çdo kënd
Funksioni i bllokimit për funksionim të vazhdueshëm,
Dorezë ergonomike, jo rrëshqitëse
Certifikuar CE

Brendi

Graphite