Hillt 850W Z1C-DL05-26 – ISKRA

69.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 850W (max)
• Fuqia goditëse: 3,2J

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042564836

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 850W (max)
• Fuqia goditëse: 3,2J
• Shpejtësia pa u ngarkuar: 750 min-1
• Numri i goditjeve: 3700 goditje/min.-1
• Diametri maksimal i turjelës: Ø 26 mm
• SDS plus sistem për turjela
• Doreza shtesë
• Pajisjet:
• 2 x dalta • 3 x turjela • 1 x kokë për turjela
• 1 x kapak kundër rrëshqitjes • enë për vaj
• Kapaciteti i shpimit në:
• çelik: 13mm
• beton: 26 mm
• dru: 40 mm
• Gjatësia e kabllos së rrymës: 1,8m
• Paketimi: valixhe
• Dimensionet e kutisë (në mm):
425 (GJ) x 100 (GJ) x 330 (L)
• Neto pesha: 6,83 kg
• Bruto pesha: 7,16 kg

Brendi

ISKRA