Hillt SDSplus 20V,Li-Ion- evolution (pa bateri) – BORMANN

39.00 
S'ka sasi

Tensioni: 20V
Rroutillimet për min: 900 rpm
Ndikimet për min: 5000 /min

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BEV2020

Përshkrimi

Tensioni: 20V
Rroutillimet për min: 900 rpm
Ndikimet për min: 5000 /min
Ndikimi i energjisë: 1.1 J
Lloji i bllokimit të stërvitjes: SDS Plus

Brendi

Bormann