Imbusa 1,5-10mm – TOPEX

3.50 
Ka sasi

Materiali: Metal CrV
Gama: 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 35D955
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: Metal CrV
Gama: 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm

Brendi

Topex