Inverter plasma prerëse 40A – BORMANN PRO

299.99 
S'ka sasi

60% efikasitet
Intensiteti A : 10-40
Pesha e paketimit Kg : 10.5
Kapaciteti prerës mm : 1-12

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BIW4020

Përshkrimi

60% efikasitet
Intensiteti A : 10-40
Pesha e paketimit Kg : 10.5
Kapaciteti prerës mm : 1-12

Teh prerëse moderne për një shumëllojshmëri të gjerë nevojash prerjeje. Me një dorezë ergonomike dhe një peshë që e bën të lehtë lëvizjen, do të përballojë punët e vështira të prerjes së hekurit.

Brendi

Bormann PRO