iRobot Aero Force seria 900

29.00 
Ka sasi

I pajtueshëm me seritë Roomba 800 dhe 900
Copëtimi i papastërtive dhe mbeturinave në dysheme
Furça përbërëse gome
Produkt me cilësi të lartë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4419704

Përshkrimi

Nxjerrësit inovatorë të mbeturinave kundër rrotullimit thyejnë mbeturinat dhe ngrenë papastërtitë ndërsa dizajni pa furça është praktikisht pa mirëmbajtje. E pajtueshme vetëm me Seritë Roomba 800 dhe 900.
I pajtueshëm me seritë Roomba 800 dhe 900
Copëtimi i papastërtive dhe mbeturinave në dysheme
Furça përbërëse gome
Produkt me cilësi të lartë

Brendi

iRobot