Jakne pune Camo Navy – NEO TOOLS

33.00 
Ka sasi

Materiali:
60% pambuk
37% polister
3% elastan
Pesha: 265 g/m2

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Materiali:
60% pambuk
37% polister
3% elastan
Pesha: 265 g/m2
Madhësit: M/L/XL/XXl

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, XL, XXL

Brendi

Neo Tools