Jelek pune – NEO TOOLS

23.00 
Ka sasi

Madhësit: L/M/XL

Shtoje tek lista e dëshirave1 person e kan produkt i favorizuar!
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 81-260

Përshkrimi

Jelek pune NEO është një zgjidhje e përshtatshme për të gjitha punët, profesionale. Është bërë nga tekstili i fortë Oxford me rezistencë të madhe ndaj faktorëve mekanikë. Shtresat e qepura trefishe sigurojnë qëndrueshmëri më të madhe dhe zonat reflektuese sigurojnë shikimin e përdoruesit. Xhepat e fortë përballojnë ngarkesa të mëdha dhe mund të mbajnë të gjitha mjetet e nevojshme për punë.

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, XL

Brendi

Neo Tools