Jelek Pune – TOPEX

11.90 
Ka sasi

Numeri i xhepave: 7

Ky produkt është shtuar nga 2 njerëznë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 79R255

Përshkrim

Jelek pune TOPEX është bërë nga materiali i ajrosur. Ka xhepa të mëdhenj, të përshtatshëm për mjete dhe pajisje. Rregullimi i gjerësisë lejon përshtatjen e xhaketës në trupin e përdoruesit. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex