Kabell vazhduëse 3×1.5mm, 3m – BORMANN

17.90 
S'ka sasi

Gjatësia e kabllit m : 3
Numri i vendeve : 3

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BCR1050

Përshkrim

Gjatësia e kabllit m : 3
Ngjyra : Bardhë-Zi
Numri i vendeve : 3

Brendi

Bormann