Kabllo ne rrotull KLAN 4V/10M DG-XDB04

13.90 
S'ka sasi

• Modeli: DG-XDB04
• Tensioni: 250V
• Frekuenca: 50Hz
• Qarku nominal: 16A
• Klasi i mbrojtjes: I

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830038911309

Përshkrimi

• Emri: KABLLO MAKARA PVC 4 priza
• Modeli: DG-XDB04
• Tensioni: 250V
• Frekuenca: 50Hz
• Qarku nominal: 16A
• Klasi i mbrojtjes: I• Lloji i kabllos: H05VV-F 3G 1.5mm2
• Diametr. i kabllos: Ø 1,5mm2
• Gjatësia e kabllos: 10m
• IP mbrojtja: IP20
• Ngark. maks. e mbështjellë: 1200W
• Ngark. maks. e liruar: 3500W
• Ndërprerës: jo
• Ngjyra: gjelbër
Paketimi në ambal. të jashtëm
• Dimensionet e kutisë (në mm):
320 (L) x 540 (GJ) x 360 (T)
• Sasia: 8 copë/karton
• Neto pesha: 13 kg
• Bruto pesha: 13,5 kg

Brendi

Klan Periferija