Kabllo në rrotull KLAN 4V/25M, 1.5 4ZR-D04

29.90 
S'ka sasi

• Modeli: DG-4ZR-25M-D04
• Tensioni: 250V
• Frekuenca: 50Hz
• Qarku nominal: 16A
• Klasi i mbrojtjes: I

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830038915239

Përshkrimi

• Emri: KABLLO MAKARA PVC 4 priza
• Modeli: DG-4ZR-25M-D04
• Tensioni: 250V
• Frekuenca: 50Hz
• Qarku nominal: 16A
• Klasi i mbrojtjes: I
• Lloji i kabllos: H05VV-F 3G 1.5mm2
• Diametr. i kabllos: Ø 1,5mm2
• Gjatësia e kabllos: 25m
• IP mbrojtja: IP20
• Ngark. maks. e mbështjellë: 1100W
• Ngark. maks. e liruar: 2300W
• Ndërprerës: jo
• Ngjyra: zezë
Paketimi në ambal. të jashtëm
• Dimensionet e kutisë (në mm):
320 (L) x 220 (GJ) x 225 (T)
• Sasia: 1 copë/karton
• Neto pesha: 3,5 kg
• Bruto pesha: 4 kg

Brendi

Klan Periferija