Kabllo vazhduëse 3×2.5 – ERAPLAST

39.00 49.00 
Ka sasi

Korniza: Metali
Kabllo: 3×2.5
Gjatësia: 20m, 30m, 50m

Shtoje tek lista e dëshirave1 person e kan produkt i favorizuar!
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Korniza: Metali
Kabllo: 3×2.5
Gjatësia: 20m, 30m, 50m

Informacion shtesë

Gjatësia

20m, 30m, 50m

Brendi

Eraplast