Kabllo vazhduëse – ERAPLAST

6.90 17.90 
Ka sasi

Kabllo: 3×1.5
Gjatësia: 5m, 10m, 20m

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Kabllo: 3×1.5
Gjatësia: 5m, 10m, 20m

Informacion shtesë

Gjatësia

10m, 20m, 5m

Brendi

Eraplast