Kaboll vazhduëse – ERAPLAST

3.90 7.00 
Ka sasi

Tensioni: 230V
Porte: 3 Porte / 4 Porte
Gjatësia: 2 / 3 / 5 m

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Tensioni: 230V
Porte: 3 Porte / 4 Porte
Gjatësia: 2 / 3 / 5 m

Informacion shtesë

Prizë

3 porte, 4 porte

Gjatësia

2m, 3m, 5m

Brendi

Eraplast