Kabull vazduëse 2M – MONO

5.99 
Ka sasi

Tensioni: 220-240 V
Gjatësia: 2m
Kabllo: 3×1 mm2

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 150-010001-312

Përshkrimi

Tensioni: 220-240 V
Gjatësia: 2m
Kabllo: 3×1 mm2

Brendi

Mono Electric