Kabull vazhduëse 3M 3X1 Mono

7.50 
Ka sasi

Gjatësia: 3m (3x1mm)
Klasa V2, Lëndë e parë Antistatike,
Jo e Djegshme
Rezistente ndaj UV

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 150-010001-313

Përshkrim

Gjatësia: 3m (3x1mm)
Klasa V2, Lëndë e parë Antistatike,
Jo e Djegshme
Rezistente ndaj UV
Kontaktet e bëra nga sutjenat MS70
Kabllo 3 x 1mm e Çertifikuar me TSE me Seksion Aktual dhe në Gjatësi të Plotë

Brendi

Mono Electric