Kabllo vazhduëse -KONZA

2.60 7.90 
Ka sasi

Tensioni i punës: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Tensioni i punës: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A

Informacion shtesë

Prizë

2 porte, 3 porte, 4 porte

Gjatësia

1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 7m

Brendi

Konza