Kaçavida per smartphone set 69 copë

30.00 
Ka sasi

Set kaçavidë NEO me mbajtës, 69 copë. Seti prej 55 copash kaçavidë dhe 9 bazat e bëra prej çeliku të kromit vanadium me cilësi të lartë që garanton jetë të gjatë shërbimi të mjeteve.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 06-116

Përshkrimi

Set kaçavidë NEO me mbajtës, 69 copë. Seti prej 55 copash kaçavidë dhe 9 bazat e bëra prej çeliku të kromit vanadium me cilësi të lartë që garanton jetë të gjatë shërbimi të mjeteve. Dorezat ergonomike të veshura me materiale jo-rrëshqites sigurojnë rehati të lartë në punë. Trajtimi përmban mekanizëm ingranazhi me raketë që lejon të kurseni kohë kur punoni. Për më tepër, seti përmban dy zgjatime fleksibël dhe një të ngurtë që e bëjnë punën shumë më të lehtë. NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools