Kalorifer Iskra FH08, i bardhë, 2000W

17.49 
S'ka sasi

Tensioni: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
Fuqia: 2000W
2 fuqi ngrohëse:
Fuqia 1: 1000W
Fuqia 2: 2000W
3 funksione: të ftohtë, të ngrohtë, të nxehtë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042568872

Përshkrimi

Tensioni: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
Fuqia: 2000W
2 fuqi ngrohëse:
Fuqia 1: 1000W
Fuqia 2: 2000W
3 funksione: të ftohtë, të ngrohtë, të nxehtë
Mbajtje automatike e nxehtësisë
Mbrojtje nga mbinxehja
Termostat

Brendi

ISKRA